حضور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در محل سامانه ارتباطی مردم و دولت(سامد) و پاسخگویی تلفنی به سوالات شهروندان استان

دکتر حسن نوروزی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس روز چهارشنبه مورخ 1399/12/06 به همراه مهندس احمدعلی افکاری معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، مهندس قنبری رئیس گروه امورمشاوران و پیمانکاران، مهندس کلانتری رییس گروه تلفیق و خانم سجادی رئیس گروه توسعه منابع انسانی سازمان در محل سامانه ارتباطی مردم و دولت(سامد) حضور یافت و به تعداد 10 تماس تلفنی شهروندان استان فارس پاسخ داد.

🔹به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، از مهمترین موضوعات مطرح شده شهروندان استان در تماس های تلفنی می توان به موضوع اشتغال، مسائل و مشکلات مرتبط با شرکت های پیمانکاری، طلب 5 ماهه حقوق کارمندان شرکتی اداره کل انتقال خون استان فارس و ... اشاره کرد.
🔹رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در پاسخ به سوالات مطرح شده مخاطبین در حوزه مربوط به نظام فنی و اجرایی، از پیگیری حل موضوعات مرتبط با حوزه پیمانکاران خبر داد.
🔹دکتر نوروزی در پاسخ به درخواست شهروند دیگری از استان فارس که از کارکنان شرکتی اداره کل انتقال خون استان بود قول داد تا پایان سالجاری، تمامی معوقات این کارکنان پرداخت شود.
🔹وی همچنین در پاسخ به شهروندان استان فارس که تقاضای بکارگیری فرزندانشان در اداره های دولتی را داشتند، از افراد جویای شغل استان خواست با ارائه ایده های نوین به فکر ایجاد شغل های خصوصی با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت باشند.

📊سایت اینترنتی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس
📊https://www.mpo-fr.ir
📊مجله خبری در ایتا
📊https://eitaa.com/news_mag
📊مجله خبری در سروش
📊 @News_Ma

۱۳۹۹/۱۲/۰۶

گالری تصاویر